Koncert bluesowy Tortilla

16 marca o godzinie 19. w Miejskim Ośrodku Kultury w Gnieźnie odbędzie się koncert zespołu Tortilla. Artyści tej formacji wykonują muzykę z gatunku bluesa elektrycznego. Wykorzystują oni instrumenty takie jak: smyczkowe, akordeon, saksofony, organy Hammonda i Farfisa. Zespół wielokrotnie występował na festiwalach bluesowych i w popularnych klubach w kraju i za granicą. W skład zespołu wchodzą: Michalina Zwierzychowska – wokalistka dysponująca niezwykłym, jazzowo-soulowym wokalem, Maurycy Męczekalski – gitara, Dawid Wydra – harmonijka ustna, trąbka, Tomek Przymorski – gitara basowa, Sylwester Popławski – perkusja. Jako support wystąpi gnieźnieński zespół Pigs Might Fly.
Bilety w cenie 20 zł w przedsprzedaży, 25 zł w dniu koncertu do nabycia w Miejskim Ośrodku Kultury.
Serdecznie zapraszamy!