ELIMINACJE REJONOWE – Międzynarodowy Festiwal Kolęd i Pastorałek

W sobotę 16 grudnia o godz. 9.00  w Miejskim Ośrodku Kultury rozpoczną się przesłuchania do 24. edycji Międzynarodowego Festiwalu Kolęd i Pastorałek im. Ks. Kazimierza Szwarlika.

Poniżej kolejność występujących:

Harmonogram
godz występu Wykonawca
9.00 Schola liturgiczna „MICHAŁKI” z parafii pw. Bł. Michała Kozala w Wągrowcu
9.10 Solista Norbert Starzyk z Niechanowa
9.20 Solistka Michalina Świątek z Michałowa
9.30 Zespół muzyczny „ŁĄCZY NAS MUZYKA” ze Szkoły Podstawowej w Rogalinku
9.40 Solistka Maja Kostuch ze Szkoły Muzycznej Allegro we Wrześni
9.45 Solistka Hanna Wojciechowska ze Szkoły Muzycznej Allegro we Wrześni
9.50 Solistka Olga Wojciechowska ze Szkoły Muzycznej Allegro we Wrześni
10.00 Zespół wokalny „PEREŁKI” z Zespołu Szkół w Targowej Górce
10.10 Solistka Olimpia Wojkiewicz z Zespołu Szkół w Targowej Górce
10.20 Solistka Antonina Rodowska z Zespołu Szkół w Targowej Górce
10.30 Zespół wokalny „CANTYLENKA” z Wrzesińskiego Ośrodka Kultury
10.40 Solistka Hania Sztachańska z Rokietnicy
10.45 Solistka Julia Jankowska ze Szkoły Muzycznej Allegro we Wrześni
10.50 Solista Filip Sznura z Kórnika
11.00 Solistka Antonina Nowaczyk ze Szkoły Muzycznej Allegro we Wrześni
11.10 Chór „SCHERZO” z Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 6 im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich w Bydgoszczy
11.20 Duet Sandra Bobrowska i Weronika Szmaj z Zespołu Szkół Budownictwa i Kształcenia Zawodowego
11.30 Solistka Zuzanna Maruda ze Studia Piosenki ESTI Estera Naczk
11.40 Solistka Oliwia Tomczyk z parafii pw.św. Floriana w Chodzieży
11.45 Solistka Karolina Krakowiak z parafii pw. św Floriana w Chodzieży
11.50 Solistka Gabriela Brzozowska z Zespołu Szkół Katolickich im. Świętego Jana Pawła II w Śremie
12.00 Solistka Anna Klah z Ostrowskiego Centrum Kultury
12.10 Solistka Michalina Matuszak z Lisewa
12.20 Solistka Sara Lityńska z Ciechocinka
12.30 Solistka Małgorzata Krzemień z Gimnazjum w Janikowie
12.40 Zespół wokalny „UCZNIOWIE KLASY III” ze Szkoły Podstawowej im. Janusza Korczaka w Broniewicach
12.45 Duet Karolina Szudrowicz i Aleksandra Szymkowiak z parafii kolegiackiej pw. Wniebowzięcia NMP w Środzie Wlkp.
12.50 Zespół wokalno-instrumentalny „ISKIERKI” z parafii kolegiackiej pw. Wniebowzięcia NMP w Środzie Wlkp.
13.00 Solistka Emilia Sarnowska Szkoła Podstawowa nr 10 w Poznaniu
13.10 Zespół wokalny „TURBULENCJE” ze Szkoły Podstawowej nr 10 w Poznaniu
13.20 Zespół wokalno-instrumentalny „OUT LOUD” z III Liceum Ogólnokształcącego im. św. Jana Kantego w Poznaniu
13.30 Solistka Aleksandra Zając z Gniezna
13.40 Trio „AKOLADA” z Czempinia
13.45 Solista Jarosław Zdebelak z Poznania
13.50 Chór „MELODIA” z Pobiedziskiego Ośrodka Kultury