Koncert Świąteczny

W dniu 17 grudnia 2017 roku, o godzinie 17.00, odbędzie się Koncert Świąteczny „Bombowa Gwiazdka”. Zgodnie z tradycją zaprezentują się na nim sekcje estradowe Miejskiego Ośrodka Kultury w Gnieźnie. Będą to zespoły wokalne oraz grupy taneczne, nie zabraknie pokazu Zumby. Na koniec koncertu przewidziany jest pokaz mody „Paryski błękit” w wykonaniu sekcji Modelada, która powstała z inicjatywy Stowarzyszenia Ośla Ławka. Zajęcia z projektowania ubioru prowadziła Joanna Ryczkowska, twórczyni marki odzieżowej Riczi. Głównym odbiorcą koncertu są rodziny naszych uczestników, które chcą zobaczyć osiągnięcia swoich pociech.

Jak co roku, tuż przed rozpoczęciem koncertu, zostanie wręczony MOK As,  nagroda przyznawana firmie, która najmocniej wspierała Miejski Ośrodek Kultury podczas wszelakich imprez w mijającym roku.

W tym dniu od godziny 14.00 do 19.00 odbędzie się także Kiermasz upominków świątecznych oraz o godzinie 16.30 nastąpi rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „Fantastyczna bombka”. Od 6 do 16 grudnia w Dużej Galerii wystawione będą bombki konkursowe, na które będzie można oddać głos.

Zapraszamy serdecznie!

Zaproszenia do odbioru w MOKu