Konkurs plastyczny „Biegiem po niepodległość”

20 listopada w sali widowiskowej MOK odbyło się uroczyste wręczenie nagród dzieciom, które wzięły udział w konkursie plastycznym „Biegiem po niepodległość”.
Organizatorzy konkursu: Klub Sportowy Altom oraz Sklep firmowy Altom w Gnieźnie chcąc pokazać młodym mieszkańcom Gniezna, jak pięknie wartości związane  są ze sportem i patriotyzmem postanowili ogłosić konkurs adresowany do dzieci przedszkolnych oraz uczniów szkół podstawowych z Gniezna.  Patronat nad wydarzeniem sprawował Wydziału Oświaty UM w Gnieźnie.

Nagroda główna – bon o wartości 500 zł na zakup wyposażenia stołówki,  został odebrany 11 listopada podczas finału Biegu Niepodległości na Rynku w Gnieźnie.

Pozostałe indywidualne nagrody dzieciom wręczył przedstawiciel Altomu pan Mateusz Wrzesiński. Do gratulacji dołączyli się wiceprezydent Gniezna pan Michał Powałowski oraz organizator Biegu Niepodległości pan Andrzej Krzyścin.

Wystawę pokonkursową można oglądać w Miejskim Ośrodku Kultury do 27.11.2017.