Wystawa Elżbiety Binkowskiej

Już 9 listopada o godz.18.00 zagości u nas interesująca wystawa autorstwa cenionej za talent i wszechstronność gnieźnianki – Elżbiety Binkowskiej. Wraz z nią świętować będziemy 30. lecie jej pracy twórczej. W Miejskim Ośrodku Kultury roku odbyła się pierwsza z wielu kolejnych wystaw malarki. Po trzech dekadach Elżbieta powraca z malarstwem, grafiką i ilustracjami. Jubileuszowej prezentacji pod intrygującym tytułem  „PO OWOCACH ICH POZNACIE” towarzyszyć będzie unikalny katalog wydany specjalnie na tę okoliczność z wybranymi dziełami z życiowego dorobku malarki oraz okolicznościowy stempel. Katalogi należą do edycji limitowanej i mają kolejno nadane numery. Fani dobrej sztuki na pewno będą usatysfakcjonowani.

Wystawa czynna do 29 listopada 2017 r.