Fantastyczna Bombka

Miejski Ośrodek Kultury zaprasza wszystkich bez wyjątku, małych, dużych, starszych i młodszych do wzięcia udziału w konkursie plastycznym na najpiękniejszą bombkę świąteczną.

Warunkiem udziału w konkursie jest wykonanie samodzielnie lub w grupie, klasie czy rodzinie bombki w formie kuli z dowolnych materiałów w dowolnej wielkości nawiązującej do tematyki bajek, fantastyki czy polskich tradycji świątecznych.

Termin na dostarczania prac – 1 grudnia br. do MOK ul. Łubieńskiego 11 (szczegóły konkursu w regulaminie)

Rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród 17 grudnia o godz. 16.30 w Dużej Galerii MOK.

A już od 6 grudnia br. zapraszamy do głosowania na wybraną bombkę podczas wielkiej Wystawy Bombek, dzięki któremu zostanie przyznana Nagroda Publiczności. Głosowanie potrwa do 16.12.2017 r.

Regulamin_bombka

Karta zgłoszeniowa_bombka