Spektakl „Carmen” na kanwie opery Georges’a Bizeta

Ostatnia odsłona Królewskiego Salonu Sztuki w tym sezonie kulturalnym już 25 czerwca 2017 roku o godz. 16.00 w sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury.

Akcja przedstawienia rozgrywa się współcześnie w wielkim mieście, wśród młodzieży lokalnej cyganerii. Tematem dramatu jest historia miłości młodego Jana do Carmen. Miłości wielkiej, gorącej, ale zakazanej gdyż Jan ze swoją narzeczoną Zoją spodziewają się dziecka. Historia trudna, pikantna i tajemnicza. Ożywczym powiewem jest próba połączenia tradycyjnych wartości teatru tańca i baletu z technikami tańca nowoczesnego.

Reżyserem i choreografem spektaklu „Carmen” jest Iwona Maria Orzełowska. W główne role wcielają się tancerze i aktorzy Teatru Tańca Caro – Margarita Kanevskaia, Natalia Jóźwiak, Sebastian Piotrowicz, Jakub Piotrowicz. Spektakl był wielokrotnie wystawiany na terenie całej Polski – na deskach renomowanych teatrów i ośrodków kulturalnych.

Bezpłatne zaproszenia do odbioru w sekretariacie.

Carmen baner strona