Wystawa Rysunkowe Rozważania o Obrazie

Wernisaż wystawy Sebastiana Trzoska już 11.05. 2017 (czwartek) godz. 18.00 w Dużej Galerii Miejskiego Ośrodka Kultury.

Artysta urodzony 14 stycznia 1990 roku w Bydgoszczy. W 2010 roku został absolwentem Liceum Plastycznego im. Leona Wyczółkowskiego w Bydgoszczy i tego samego roku rozpoczął studia na wydziale Malarstwa i Rysunku na Uniwersytecie Artystycznym w Poznaniu. W 2016 roku obronił dyplom magisterski ze specjalizacji z rysunku, składający się z pracy praktycznej Rysunkowe rozważania o Obrazie, którego promotorem był prof. dr hab. Bogdan Wojtasiak oraz z pracy teoretycznej Rysunek jako forma myślenia, której promotorem był prof. Roman Kubicki. Obecnie jest doktorantem na Uniwersytecie Artystycznym w Poznaniu.
Wystawy i wyróżnienia:
• Udział w wystawie DYPLOM 2011. Ogólnopolski przegląd wyróżnionych prac dyplomowych, BWA Bydgoszcz.
• Udział w międzynarodowej wystawie Figurama 12 z XI pracowni rysunku prof. B.Wojtasiaka. 2012
• Udział w wystawie pokonkursowej VMKR Wrocław, 2012
• Udział w wystawie Obszary rysunku 2013 z pracowni rysunku anatomicznego prof. S. Kuszczaka
oraz z XI pracowni rysunku prof. B. Wojtasiaka