Spotkanie autorskie z Michałem Domagalskim

Gnieźnieński Klub Literacki przy Miejskim Ośrodku Kultury im. Klemensa Waberskiego zaprasza 17 marca (piątek) o godz. 19:00 na spotkanie z poetą i krytykiem literackim – Michałem Domagalskim.

Spotkanie w Klubie Literackim (MOK, sala 301) poprowadzą: Dawid Jung i Wojciech Grupiński.

Michał Domagalski (rocznik 1982) – poeta, krytyk literacki. Ukończył filologię polską (UAM w Poznaniu). Dla „biBLioteki” Biura Literackiego pisze felietony o literaturze pod wspólnym tytułem „Re: cyklizacja”. Jest redaktorem portalu kulturalnego Wywrota.pl. Recenzje i wiersze publikował między innymi w „Fabularie”, „Wyspie”, „Inter-”, „Helikopterze” oraz „2Miesięczniku”. W almanachu Połów. Poetyckie debiuty 2014-2015 opublikował zestaw Zapowiedzi. W latach 2004-2009 jako aktor związany z kaliskim Teatrem 24, w latach 2006-2007 pracował w Teatrze im. W. Bogusławskiego. W latach 2005-2007 związany z Radiem Centrum. W 2016 r. nominowany do Nagrody im. Andrzeja Krzyckiego. Niebawem nakładem „Zeszytów Poetyckich” ukaże się jego debiut poetycki. W Dwujęzycznej Polsko-Angielskiej Prywatnej Szkole Podstawowej w Poznaniu prowadzi zajęcia z języka polskiego oraz sekcję teatralną. Od niedawna prowadzi na YouTube kanał Gęba Pełna Frazesów.

Miejsce: Miejski Ośrodek Kultury im. K. Waberskiego (ul. Łubieńskiego 11)

Kiedy: 17 marca (piątek) o godz. 19:00

Wstęp wolny

Działalność Gnieźnieńskiego Klubu Literackiego objęta jest honorowym patronatem Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich (oddział Wielkopolski w Poznaniu).