Koncert Fortepianowy upamiętniający Powstanie Wielkopolskie

Serdecznie zapraszamy 19 lutego 2017 o godz. 16.00 do Kościoła garnizonowego (ul. Chrobrego) na niezwykły koncert fortepianowy Macieja Markiewicza.

Wstęp wolny

Maciej Markiewicz to osoba wszechstronnie uzdolniona – muzyk, pianista, improwizator, autor tekstów scenicznych, a jednocześnie świetny akwarelista. Będąc przekonanym, że kolory są jak dźwięki, od lat prowadzi swój autorski warsztat malarski „Akwarela”. Zafascynowany popularyzacją wiedzy o sztuce polskiej w wykonaniu m.in. prof. Wiktora Zina (u którego kształcił się przez wiele lat), stale rozwija formy plastycznego wyrazu, uczestnicząc w wykładach oraz kursach autorytetów malarstwa. Szczególną fascynacją artysta darzy tematykę pejzażu i przyrody, mając w dorobku kilkaset własnych prac plenerowych i studyjnych. W ramach pasji akwarelowej artysta wystawiał swoje prace na licznych wystawach i wernisażach, w tym towarzyszących jego koncertom.

Markiewicz baner