MODELADA- warsztaty projektowania mody

Projekt MODELADA to nowy pomysł realizowany przez Miejskiego Ośrodka Kultury przy współpracy ze  Stowarzyszeniem „Ośla Ławka”. Jeśli interesujesz się modą, szukasz inspiracji, a do tego chcesz się czegoś nauczyć zapisz się na nasze zajęcia!

Będziemy ćwiczyć rysunek żurnalowy, szyć, konstruować, kombinować, farbować tkaniny, robić coś z niczego, oglądać filmy związane z branżą mody, stylizować, inspirować, a także poznawać tajniki produkcji odzieży i dodatków. Nie nauczymy Ciebie perfekcyjnego szycia, ale poruszymy Twoją wyobraźnię. Odwiedzą nas również wyjątkowi goście doświadczeni w branży mody. Wisienką na torcie będzie wspólnie przygotowana przez uczestników zajęć kolekcja, którą zaprezentujemy na pokazach mody MODEON w przyszłym roku.

RUSZAMY W LISTOPADZIE, spotkania odbywać się będą co dwa tygodnie w godzinach popołudniowych. Warsztaty prowadzone będą przez Joannę Ryczkowską, twórczynię marki Riczi. Zajęcia są bezpłatne! Zapisy przyjmujemy DO KOŃCA PAŹDZIERNIKA w Miejskim Ośrodku Kultury w Gnieźnie
(możecie też zadzwonić: tel. 61 426 46 39).