„Gnieźnieńskie Plenery Artystyczne 2016” Ogłoszenie naboru

Miejski Ośrodek Kultury w Gnieźnie ogłasza otwarty nabór Opiekunów Plenerów Gnieźnieńskich Plenerów Artystycznych 2016.

„Gnieźnieńskie Plenery Artystyczne” zakładają realizację działań nakierowanych na aktywizację artystyczną mieszkańców Gniezna, ze szczególnym uwzględnieniem dzieci i młodzieży i  realizowanych w przestrzeni miejskiej pod kierunkiem wykwalifikowanych instruktorów lub artystów zwanych Opiekunami Pleneru. Każdy plener winien skupiać się na wybranej dziedzinie aktywności artystycznej: filmie, teatrze, fotografii, sztukach plastycznych, muzyce lub literaturze.

Warunkiem zgłoszenia udziału jest wysłanie wypełnionego Formularza Zgłoszenia Opiekuna Pleneru drogą elektroniczną do 10 czerwca 2016 r. włącznie na adres: piotrwisniewski@gniezno.eu.

Regulamin i Formularz Zgłoszenia dostępne są na stronie Organizatora: www.mok.gniezno.pl.

Wszelkich informacji udziela: Piotr Wiśniewski, tel. (61) 426-04-34, email: piotrwisniewski@gniezno.eu.

Pliki do pobrania:

Gnieźnieńskie_Plenery_Artystyczne_2016_Ogłoszenie_naboru