Wyniki Turnieju Wiosenne Fanaberie HIP HOP

ORGANIZATOR: Urząd Miasta Gniezna, Miejski Ośrodek Kultury

WSPÓŁORGANIZATOR: Szkoła Podstawowa Nr 2 w Gnieźnie

TERMIN: 19 marca 2016

MIEJSCE: Hala sportowa SP nr 2, ul. Łubieńskiego 7, 62 – 200 Gniezno

 

SOLO DZIEWCZĄT 7 – 11 LAT

  1. GARCZYK OLIWIA – POZNAŃ
  2. SEKUŁA AGATA – „KONTRAST” POZNAŃ
  3. HAŁY EMILIA – SDS BYDGOSZCZ

SOLO CHŁOPCÓW7 – 11 LAT

  1. KRAJEWSKI ROBERT – „KONTRAST” POZNAŃ
  2. PIASECKI BARTEK – KOSTRZYN
  3. DAĆKUS JAKUB – „KONTRAST” POZNAŃ

SOLO DZIEWCZĄT 12 – 15 LAT

  1. GABRYCH JULIA – SDS BYDGOSZCZ
  2. SPOREK JULIA – „KONTRAST” POZNAŃ
  3. OSTAŃSKA MARIA – „KONTRAST” POZNAŃ

SOLO CHŁOPCÓW 12 – 15

  1. MELLER PATRYK – KOSTRZYN
  2. OCHOWIAK RAFAŁ – KOSTRZYN
  3. KRAKOWIAK KSAWERY – „KONTRAST” POZNAŃ

SOLO DZIEWCZĄT POWYŻEJ LAT 15

  1. DOLACKA JULIA – FABRYKA TAŃCA RÓŻAŃSCY KLAISZ
  2. SIKORSKA KINGA – „KONTRAST” POZNAŃ
  3. MICZYŃSKA KINGA – „EUFORIA” GNIEZNO

SOLO CHŁOPCÓW POWYŻEJ LAT 15

  1. OBAŁA MIKOŁAJ – GNIEZNO
  2. KRZYŻANIAK IGOR – „KONTRAST” POZNAŃ
  3. ZIÓŁKOWSKI MARCIN – SDS BYDGOSZCZ

DUETY 7 – 11 LAT

  1. RYBAK NICOLE, PANEK ZOFIA – SDS BYDGOSZCZ
  2. SEKUŁA AGATA, SEKUŁA OLIWIA – „KONTRAST” POZNAŃ
  3. WASILEWSKA AMELIA, GAJEK OLIWIA – SDS BYDGOSZCZ

DUETY 12 – 15 LAT

  1. PIETRZAK OLIWIA, SPOREK JULIA – „KONTRAST POZNAŃ
  2. STARZYŃSKA WERONIKA, LITWA MONIKA – SDS BYDGOSZCZ
  3. ILLUKOWICZ ZOSIA, OSTAŃSKA MARIA – „KONTRAST” POZNAŃ

DUETY POWYŻEJ LAT 15

  1. LEJEŃ ALEKSANDRA, KOSIOREK SYLWIA – SDS BYDGOSZCZ
  2. KRZYŻANIAK IGOR, STUPER JULIA – „KONTRAST” POZNAŃ

MINI FORMACJE 7 – 11 LAT

  1. FREAK OUT KIDS – „KONTRAST” POZNAŃ
  2. SPID KIDS – SDS BYDGOSZCZ
  3. POWER OF DANCE KIDS – POZNAŃ

MINI FORMACJE 12 – 15 LAT

  1. SPID JUNIOR – SDS BYDGOSZCZ
  2. FURIA – „KONTRAST” POZNAŃ
  3. REBELS SQUAD JUNIOR – FABRYKA TAŃCA RÓŻAŃSCY KALISZ

MINI FORMACJE POWYŻEJ LAT 15

  1. REBELS SQUAD – FABRYKA TAŃCA RÓŻAŃSCY KALISZ
  2. PULS – WOK WRZEŚNIA
  3. ZIOMKI POZIOMKI – GNIEZNO

FORMACJE 7 – 11 LAT

  1. FREAK OUT KIDS – „KONTRAST” POZNAŃ
  2. POWER OF DANCE – POZNAŃ
  3. CAŁKIEM NIEŹLE – STUDIO RAMPA

FORMACJE 12 – 15

  1. SPID JUNIOR – SDS BYDGOSZCZ
  2. FREAK OUT JUNIOR – „KONTRAST” POZNAŃ
  3. POWER OF DANCE – POZNAŃ

FORMACJE POWYŻEJ 15 LAT

  1. SPID – SDS BYDGOSZCZ
  2. REBELS SQUAD – FABRYKA TAŃCA RÓŻAŃSCY KALISZ
  3. NITRO – MOK GNIEZNO