Pasje Nauczycielskie

Związek Nauczycielstwa Polskiego oraz Miejski Ośrodek Kultury zapraszają na Pasje Nauczycielskie dnia 14 grudnia (poniedziałek) o godz. 17.00 -sala widowiskowa i holl.

W programie prezentacje oraz otwarcie wystawy plastycznej

1. Muzyczne harce Dziecięcego Zespołu Flażoletowego z Przedszkola nr 10 w Gnieźnie pod kierunkiem Grażyny Pietrzak.
  2. Przedstawienie działalności Koła Plastyczno- Literackiego przez Annę Smolenko oraz czytanie poezji autorskiej.
  3. Z gitarą przez ramię – znane covery w interpretacji Norberta Starzyka, ucznia Gimnazjum w Niechanowie.
  4. Fascynacje nauczycielskie :  projekcja filmu Justyny Kowalskiej –  „ Motocykle” oraz  fotorelacja Janusza Zawadzkiego  – „ Żeglarstwo moja pasja ”.
  1. I dlatego „ Retro” – występ zespołu wokalnego pod kierunkiem Natalii Braciszewskiej- Kijak.
  2. Felieton w gwarze „ Gniyzno i tak piyrszo solica”w wykonaniu Gabrieli Szafran i Krystyny Kwaśniewskiej.
  3. Muzyka mój drugi świat czyli Aleksander Szmidt i piosenki z repertuaru Marka Grechuty.
  4. Doświadczenie sztuki – prezentacja prac plastycznych Mateusza Grześkowiaka i Marcina Grześkowiaka – wychowanków działających przy internacie Wielkopolskiego Samorządowego Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Gnieźnie .
  5. W rytmie „ Metrum” występ chóru mieszanego pod dyrekcją Jarosława Krenza.

zapr_pasje