Wystawa „OD STRONY MASKI”

Wernisaż wystawy w piątek 24.05.2019  o godz.19.00 Duża Galeria MOK.

Mateusz Skrzydlewski w latach 2006 – 2011 studiował malarstwo na Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu.

Zajmuje się także rysunkiem, tatuażem, rzeźbą, scenografią, charakteryzacją, tworzeniem masek, muzyką i teledyskiem.

Prowadzi własny kanał Youtube „Skrzydło Straszydło”, na którym udostępnia wyreżyserowane i zmontowane przez siebie klipy, w których występują wykreowane i ucharakteryzowane przez niego postacie. Tworzy efekty specjalne do filmu i klipów innych artystów. Obecnie mieszka i pracuje w Gnieźnie gdzie znajduje sie jego pracownia.

Na wystawie oprócz masek , które są punktem wyjścia do powstania wszelkich dzieł, zaprezentowane zostaną także prace:rysunkowe, malarskie, rzeźby, zdjęcia, oraz teledyski.

GALERIA19 Skrzydl baner www